המוצרים שלנו
כתבות וידאו בבית הלקוח

כתבות המשלבות סרטון תדמית, יחד עם טאלנט סדר גודל מהשורה הראשונה בישראל כאשר כל הסרטון ממותג תחת הלוגו של אתר החדשות בו הסרטון יעלה יחד עם עריכת וידאו, תמלול, השתלת קישורים ומילות מפתח רלוונטיות לצורך קידום אורגני וכל זה באיכות וברמה הגבוהה ביותר.

לקבלת הסבר מפורט מנציג
מחיקת תוצאות שליליות בגוגל

לא מעט פעמים קורה שבגלל איזושהי טעות שהייתה בעבר בין במשפטי ובין באישי או הפוך! אנשים שרוצים להשאר אנונימיים למרות שהצליחו מגיעים אלינו, אנו יודעים לעשות את הבלתי יאומן יחד עם התחייבות לתוצאות מהירות!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
פרסום חסויות בטלוויזיה

יצירת הפקה, קריאייטיב, בימוי, קריינות, עריכה, אנימציה ואישור מול רשות השידור לצורך פרסום מדוייק ואיכותי במגוון רצועות, יצירת חסות הינו אתגר גדול מאחר ואורך החסות חייב להיות באורך של כ-6 שניות בלבד, אך הוא הפרסום האסטרטגי ביותר כי פרסומת טובה, ממירה לתוצאות והחסות עוד יותר - בגלל שהחסות משודרת לעיתים באמצע התכנית וברוב המקרים בטרם התחלת שידור התכנית הרלוונטית.

לקבלת הסבר מפורט מנציג
פרסום פרסומות בטלויזיה

יצירת הפקה, קריאייטיב, בימוי, קריינות, עריכה, אנימציה ואישור מול רשות השידור לצורך פרסום מדוייק ואיכותי במגוון רצועות החל מאוף פריים ועד לפריים טיים בכלל ערוצי הטלוויזיה השונים!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
פרסום בשלטי חוצות

לחברתנו מגוון רחב של שלטי חוצות, מרכבת ישראל (מצפון ועד דרום) לשלטים בכלל רחבי המדינה, יחד עם שלטי מפתח באיילון. אנו נבחן את העסק שלך, נאפיין את הצורך ונבחן יחדיו את הדרך הטובה ביותר, מפרובוקציה ועד לפרזנטור ייעודי יחד עם השלטים המדוייקים שיניבו תוצאות מקסימליות!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
טכנולוגיה ייחודית לאינסטגרם

מוצר אשר יחשוף את האינסטגרם שלכם באלפי אחוזים ביחס ליום בו התחלתם את עבודתכם יחד איתנו.

המוצר יודע לעבוד בשמכם ועבורכם, לפלח קהל עוקבים הכי פוטנציאליים ולגרום להם בצורה אורגנית להתחיל לעקוב אחריכם ולהזמין מכם את השירותים שלכם!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
פרסום ברדיו

להכין את הפרסום המדוייק ביותר עם הקריין הטוב, לבחור את תחנות הרדיו, המדוייקות ולהפיץ את הבשורה עם כלי מדידה שונים אשר יוכיחו כי הגיעו מקסימום לקחות במינימום עלויות!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
כתבות תוכן באתרי חדשות

כתבות המשולבות תמונה וקישורי דו פולואו במגוון אתרי חדשות מהמובילים בישראל, ישנה אפשרות גם לאתרי חדשות בינלאומיים.

לקבלת הסבר מפורט מנציג
וי כחול!

העסק שלכם צריך וי כחול באינטגרם, תנו לו אותו וזכו לחשיפה גבוהה בהרבה, מיתוג ועוצמה יעודית אשר תתן אמון ללקוחות שלכם בכם!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
גיוס לקוחות חדשים

כן כן, לחברתנו מספר שיטות, אשר ללא פרסום בכלל מסוגלות להניע עבורכם לקוחות חדשים בכל תחום!

נסו אותנו!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
כרטיסי ביקור NFC משולבי דיגיטל!

קידוד כרטיס ייעודי כאשר בכל פעם שתצמידו את הכרטיס לגב הטלפון של כל מי שנמצא לידכם, ייפתח לו אתר של כרטיס ביקור, יצרף אתכם באופן אוטומטי לאנשי הקשר שלו ויציג קידמה וטכנולוגיה מסוג חדש!

לקבלת הסבר מפורט מנציג
הקמה מ-0 ל-100!

כאן, אנחנו נכנסים לתהליך ארוך, בו אנו נדע לאפיין את עסקכם, להתאים לו תוכנות ניהול ואוטומציות, לפתח אתר עבורכם ואם צריך גם אפליקציה, בשילוב עם מערך מכירות (חיבור לממשק סליקה הקמת תכנים משפטיים)/מערך בוקינג ייחודי המאפשר ללקוחותיכם לקבוע איתכם פגישות באופן פתוח וישיר!

לקבלת הסבר מפורט מנציג

תפריט נגישות